УКР | РУС | ENG
Головна > Наші конкурси
карта сайтуконтакти


НОВИНИ

ПРО АСОЦІАЦІЮ

НАШІ КОНКУРСИ

ПРАВЛІННЯ

КОНТАКТИ
МІЖНАРОДНИЙ МУЗИЧНИЙ КОНКУРС ІМЕНІ МИКОЛИ ЛИСЕНКА

Міжнародний музичний конкурс імені Миколи Лисенка було започатковано у 1962 році спільними зусиллями видатних українських митців: композиторів - Андрія Штогаренка, Левка Колодуба; славетної співачки, професора Єлизавети Чавдар; піаністів - професора Євгена Ржанова, онуки композитора, професора Аріадни Лисенко.

За 40 років свого існування конкурс перетворився у найпрестижніший музичний форум в Україні. До 1992 року він мав статус Національного і проводився в різних містах України: Києві, Львові, Харкові, Одесі, Запоріжжі. У 1992 році конкурс отримав статус Міжнародного.

У конкурсних програмах учасників конкурсу поряд з класичним репертуаром обов'язково виконуються твори М.Лисенка та інших українських композиторів. Кожен раз академічні змагання перетворюються на музичне свято з яскравим національним обличчям.

Музичний конкурс імені Миколи Лисенка - це не тільки творче змагання, гіркота падінь і радість злетів, це ще й форум музикантів різних поколінь, обмін досвідом, накреслення перспектив подальшого розвитку виконавської майстерності.

Адреса дирекції конкурсу:
м.Київ, б-р Т.Шевченка, 50-52
ДП "Україна мистецька"
Дирекція мистецьких конкурсів
Тел./факс: (044) 476-7454


наверх


© Асоціація академічних музичних конкурсів (Україна), 2005. Всі права захищені.